ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ТРЕНЕРА

Дата: 20.07.2023 16:19

Фото без опису19 липня в Україні відзначається  День тренера. Це професійне свято фахівців сфери фізичної культури і спорту, які ведуть навчально-тренувальну роботу.

З цієї нагоди міський голова Леонід Кравченко привітав та вручив Подяку Бобринецької міської ради, за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, досягнення вагомих успіхів у спортивних змаганнях, пропаганду здорового способу життя серед жителів громади, активну життєву позицію:

ВАСИЛЕНКУ Михайлу Юрійовичу – тренеру-викладачу по футболу комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради.

Щиро вітаємо усіх тренерів, фітнес-інструкторів та бажаємо міцного здоров’я, відданих і старанних вихованців, нових спільних перемог, якомога більше кубків, енергії , цілеспрямованості і завзятості.