Привітали ветерана з 98-м днем народження!

Дата: 17.07.2023 21:09

Фото без опису16 липня відсвяткував свій 98-й День народження НЕКЛЕСА Дем’ян Дем’янович, учасник бойових дій, інвалід війни ІІ групи, поважний житель Бобринецької громади. Людина, яка своєю мудрістю, життєвим досвідом,  енергією, оптимізмом є взірцем для жителів міста.

З цієї нагоди свої привітання ветерану висловили Бобринецький міський голова Леонід КРАВЧЕНКО, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія ЯВОРСЬКА та голова міської ветеранської організації Лідія БЕЛІЧЕНКО. Зі словами шани і подяки, побажали Дем’яну Дем’яновичу найголовнішого – міцного здоров’я, затишку у родинному колі, безхмарного неба та перемоги.

Неклеса Дем’ян Дем’янович висловив слова щирої подяки громаді за привітання та наголосив, що Україна обов’язково переможе в цій війні.