Відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 23.06.2023 16:26

23 червня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченко.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до Програми  соціально-економічного розвитку Бобринецької міської територіальної громади на період до 2024 року".

2. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до Програми  підтримки органів виконавчої влади на 2023 рік".

3. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до Програми фінансування робіт щодо розробки технічних документів із землеустрою та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Бобринецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки".

4. Про  схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки».

5. Про  схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини на території Бобринецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

6. Про  схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради  від 23 грудня 2022 року № 1406 "Про  бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2023 рік".

7. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради на 2023 рік.

8. Про внесення змін до фінансового плану  комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник» на 2023 рік.

9. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Бобринецької міської ради.

10. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік  відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

11. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КП «Комунальник» Бобринецької міської ради.

12. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КП «Міськводоканал» Бобринецької міської ради.

13. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КНП «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради.

14-15. Про затвердження акту приймання–передачі.

16. Про відмову у взятті на квартирний облік за заявою громадянина Серякова М.А.

17. Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

18-22. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території міста Бобринець за клопотанням КП Бобринецької міської ради «Комунальник».

23. Про дозвіл на риття траншеї та прокладання водопроводу за заявою жителів вулиці Володимира Великого.

24. Про дозвіл на риття траншеї та прокладання водопроводу за заявою жителів вулиці Володимира Великого.

25. Про затвердження висновку органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Бобринецької міської ради про доцільність призначення опікуна.

26-30. Про припинення піклування.

31. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18 серпня 2022 року №207.

32-44. Про виділення одноразової матеріальної допомоги

Різне.