У Бобринці відбулася акція "Разом до перемоги! Допоможемо херсонцям!"

Дата: 12.06.2023 10:47

Фото без опису9 червня у Бобринці біля магазину VARTO відбулася акція "Разом до перемоги! Допоможемо херсонцям!"
В акції взяли участь молодіжний центр «48.32»,працівники центру культури та дозвілля молоді, дитячої школи мистецтв, шкіл, дитсадків, центру дитячої та юнацької творчості. У межах доброчинної акції бобринчани співали, організували майстеркласи, продавали зроблені власноруч іграшки, браслети, сувеніри, прикраси. Благодійний захід «Разом до Перемоги» організовують уже вчетверте. Проте цього разу вона проходить під гаслом «Допоможемо херсонцям!» тому всі виручені кошти спрямують на підтримку постраждалих від затоплення в Херсонській області в наслідок підриву рашистами Каховської ГЕС.
Акція тривала три години. За цей час зібрали 11 тисяч 640 гривень. Долучились близько триста п’ятдесят жителів громади, сказала начальниця відділу економічного розвитку Бобринецької міської ради Марина Кочубей.
Нагадуємо, триває збір допомоги переселенцям та постраждалим у Херсонській області. Допомога приймається у гуманітарному штабі за адресою вул. Миколаївська 62.
Дякуємо всім причетним за підтримку, організацію та проведення акції!
Разом ми – сила!