Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи зобов’язаний роботодавець працевлаштувати безробітного, який проходив стажування?

Дата: 06.06.2023 09:18
Кількість переглядів: 38

Так, зобовязаний.

На початку нагадаємо, що відповідно до статті 35 Закону України Про зайнятість населення професійне навчання зареєстрованих безробітних здійснюється Державною службою зайнятості, у тому числі, на замовлення роботодавців. Профнавчання у роботодавця може проводитися шляхом індивідуального навчання на робочому місці (на виробництві) чи стажування.

Відповідно до пункту 19 Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264, роботодавці зобов’язані протягом 15 календарних днів з дати завершення навчання працевлаштувати безробітних.

Вказане зобовязання стосується також проведення профнавчання безробітних у закладах освіти, що здійснюється на замовлення роботодавців.

Довідково. Цей матеріал є черговим із низки запитань-відповідей щодо застосування норм вищевказаного Порядку. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook 31 травня 2023 року http://surl.li/hrdbr

Нормативно-правові акти, які  регулюють питання організації профнавчання, на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/hgkgz

Ви роботодавець і у вас є питання щодо організації професійного навчання задля підвищення якості робочої сили? Чи є інші сфери зайнятості? Звертайтеся, контакти тут https://is.gd/20aDFB Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь