Вітаємо наших зіркових МАНІВЦІВ із перемогою!
31 травня 2023 року відбулася церемонія закриття наймасштабнішого інтелектуального змагання на рівні України, заключного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Ці травневі дні стали хвилюючими та напруженими, адже стати переможцем конкурсу такого рівня дуже престижно, проте надзвичайно складно. Участь у боротьбі за пальму першості у визначальному для МАНівців змаганні від Бобринецької громади брали три тендітні учениці 10-того та 11-х класів КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області у трьох секціях.
За результатами змагань перемоги здобули:
Григораш Діана, учениця 11 класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області (секція "Археологія" – І місце).
Наукові керівники: Тупчієнко М.П., Бібік Н.С.
Філіпенко Дар'я, учениця 11 класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області (секція "Кримськотатарська гуманітаристика" – ІІ місце).
Наукові керівники: Ковальков О. Л., Бібік Н.С.
Дякуємо науковим керівникам за вміння розвивати дослідницькі здібності учнів-вихованців, культуру академічної доброчесності, розв’язувати з юними науковцями найактуальніші виклики, надихати на власні дослідження, повірити у власні сили та можливості.
Пишаємося Фесенко Софією, ученицею 10 класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області (секція "Історичне краєзнавство") та віримо, що її найкрутезніший переможний результат ще попереду.
Щиро вітаємо переможців і їх наукового керівника, Наталію Станіславівну, НАШУ ГОРДІСТЬ МІСТА-2023!
Бажаємо подальших творчих успіхів, здобутків і мирного небі в нашій країні!