Вишиванка єднає українців

Дата: 19.05.2023 11:29

Встає над світом щире сонце вранці

І землю гріє променем ясним.

А я іду по світу в вишиванці.

Я - українець! І горджуся цим!

Фото без описуКожен третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки. Свято не є офіційним чи релігійним, проте має глибокий зміст: воно об’єднує усю нашу країну та українців за кордоном, що справді робить його світлим та прекрасним.

Приєднатись до святкування дуже просто: достатньо одягнути у цей день традиційну вишиту сорочку.

У цей день всі заклади освіти міста розквітли розмаїттям вишиванок.

У закладах дошкільної освіти проведені тематичні заходи: бесіди, інтегровані заняття, перегляд відеоролику, організовано дефіле у вишиванці, флешмоб («Вишиванка – молитва українського народу», «Одягни вишиванку»), оформлено фотозону «Україна моя вишивана».

У закладах загальної середньої освіти - виховні та народознавчі години, історичний екскурс, бібліотечний калейдоскоп, онлайн-фотоконкурс, ходу вишиванок, створено тематичні відеоролики, оформлено фотозони, проведено флешмоби («Вишивана моя Україна», «Вишиванка - генетичний код українців», «Найкраще фото у вишиванці», «У рідному краю цвітуть вишиванки»).