Благодійна акція «Наближаємо перемогу разом»

Дата: 19.05.2023 10:53

Фото без опису18 травня в м.Бобринець біля магазину «Varto» відбулася благодійна акція «Наближаємо перемогу разом», який організували рух «Творчі волонтери» з Кропивницького  за підтримки ГО «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького» та волонтерського простору «Krop:hub». Допомагає збирати гроші на потреби Збройних сил України військовий оркестр третього полку спецпризначення виконуючи українські патріотичні пісні.

Вже більше року учасники руху «Творчі волонтери» з Кропивницького, танцюючи і співаючи допомагають ЗСУ. Зі слів організатора руху Євгенія Жердія наразі зібрали більше 1.4 млн гривень. До руху «Творчі волонтери» залучено багато людей – музиканти, вокалісти, фотографи, відеографи, люди, які технічно допомагають в організації акцій. З учасниками хореографічних колективів – близько тисячі осіб.

Зібрані кошти «творчі волонтери» обіцяють направити на потреби військових – від аптечок, противірусних препаратів до тепловізорів, автівок та кунгів для ППО.