Сервіс у Дія Центрах зручний, швидкий, сучасний, безбар’єрний, простий, людяний, надійний, досконалий, доступний, прозорий, привітний та дієвий

Дата: 15.05.2023 14:52

Фото без описуДія Центри — це мережа ЦНАПів, в яких запроваджені єдині стандарти щодо якості надання послуг — зручно, швидко, просто та людяно.

Центр надання адміністративних послуг Бобринецької міської ради став частиною мережі Дія Центрів, адже відповідає 12 критеріям якості Дія Центр.

Дія.Центри — це one-stop-shop із комплексом всіх необхідних протягом життя адмінпослуг для громадян. Місце, де за один візит ви зможете отримати максимальну кількість адміністративних послуг.

Основні сервіси для відвідувачів у ЦНАП:
 - адміністративні послуги;
 - консультації щодо онлайн-послуг;
 - місце для самообслуговування;
 - консультації щодо бізнесу.

У ЦНАПі  надаються 364 адміністративних послуг. Перелік адміністративних послуг, які надаються в Дія Центрі Бобринецької міської ради:

• реєстрація нерухомості;

• реєстрація бізнесу та громадських формувань;

• видача відомостей з Державного земельного кадастру;

• послуги дозвільного характеру;

• послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;

• адміністративні послуги соціального характеру;

• земельні послуги;

• місцеві послуги;

• послуги Державної інспекції архітектури та містобудування;

• послуги Держпродспоживслужби;

• послуги Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Також тут, зокрема, налагоджено роботу програмного комплексу «Соціальна громада» (цей сервіс спрощує надання допомог, компенсацій, пільг та субсидій).

Якими сервісами та послугами Ви можете скористатися через портал та додаток "Дія" у Центрі надання адміністративних послуг Бобринецької міської ради «Центр Дії»:

-   єМалятко – комплекс послуг при оформленні, якого батьки за одним зверненням можуть отримати 10 послуг;

-   Реєстрація бізнесу через портал «Дія» - громадяни мають чудову можливість не виходячи з дому зареєструвати підприємницьку діяльність, внести зміни та припинити таку діяльність;

-   Створення юридичної особи через портал «Дія» - тільки на підставі модельного статуту;

-   Цифрова копія документа з додатку «Дія» - громадяни мають змогу поділитися копією електронного паспорта при отриманні адміністративних послуг у сфері реєстрації місця проживання;

- Отримання витягу з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості";

- Отримання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Наш Центр оснащений сучасною технікою, місцем для самообслуговування та куточком для відвічувачів з дітьми.

Щоб отримати необхідну послугу, не потрібен фізичний паспорт чи ксерокопії, достатньо скористатися шерингом документів через Дію. Крім того, у ЦНАП можна отримати консультацію від представників Пенсійного фонду.

Уточнену інформацію щодо порядку отримання адміністративних послуг можна отримати за телефонами: (05257) 3-46-51, +380989895028.

Адміністративні послуги у Центрі надання адміністративних послуг Бобринецької міської ради «Центр Дії» надаються просто, зручно і, найважливіше, людяно.