Психологічний хаб Боринецької міської ради по роботі з особами, що постраждали від повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну.

Дата: 15.05.2023 14:50

Відбулося перше засідання Психологічного хабу Боринецької міської ради по роботі з особами, що постраждали від повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну, метою якого є надання психологічної допомоги цим особам.

Під час засідання обговорювалися основні принципи діяльності хабу, питання координації дій між всіма його учасниками, з метою підтримки та відновлення функціонування особи у фізичній, емоційній, інтелектуальній, соціальній сфері в рамках заходів з адаптації осіб, що постраждали від повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну. Психологічний хаб створено розпорядженням міського голови від 26 квітня 2023 року №51, до складу якого увійшли психологи закладів освіти та  фахівці із соціальної роботи.

Консультування можна отримати за телефоном 095 06 56 992