Міський етап «Сокіл» («Джура»)

Дата: 11.05.2023 15:21

Фото без опису«Сокіл» («Джура») – Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, що є однією із форм позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

Організація гри в освітніх закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри.

Адже виховання патріота – обов’язок, право та місія сучасної освіти.

10 травня 2023 року було проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Мета заходу: виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості; сприяння

набуттю дітьми та учнівською молоддю досвіду патріотичних дій, вихованню в дусі патріотичного обов'язку. Адже виховання патріота – обов’язок, право та місія сучасної освіти.

Гра проводилася у двох вікових категоріях:

Старша вікова категорія:

Рій «Відважні» - комунальний заклад «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради (Барвінок Микола, Кецман Микола, Зайцев Олег, Демчук Валерій, Линець Ігор, Філіпенко Єгор, Горбанець Ольга, Гончаренко Ірина);

Рій «Кіборги» - комунальний заклад «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради (Єрмоленко Денис, Гурин Дмитро, Гаранін Сергій, Денисюк Станіслав, Нелепа Ярослав, Воронов Ренат, Славінська Аліна, Натягайло Яна).

Середня вікова категорія:

Рій «Характерники» - комунальний заклад «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради (Стеценко Михайло, Отреп'єв Максим, Висоцький Назар, Ратушний Роман, Писанко Станіслав, Верло Сергій, Луценко Аріна, Денисова Вікторія);

Рій «Козаки» - комунальний заклад «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради (Гура Руслана, Бурцев Станіслав, Погорілець Дмитро, Пріхно Максим, Безрученко Володимир, Губернюк Богдан, Колпак Андрій).

З вітальним словом до учасників гри звернулися Наталія ЯВОРСЬКА, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань, та представники третього відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув внаслідок російської агресії.

Рої приймали участь у таких вправах: «Розбирання та збирання АК-74» (старша вікова група), «Стрільба з пневматичної зброї» (середня вікова група), «Смуга перешкод», «Відтискання від підлоги» (середня вікова група), «Підтягування на перекладині»(старша вікова група), надання першої долікарської допомоги«Рятівник».

За кращими особистими підсумками змагань у вправах маємо такі результати:

«Розбирання та збирання АК-74» - Кецман Микола;

«Стрільба з пневматичної зброї» - Луценко Аріна;

«Відтискання від підлоги» -Губернюк Богдан;

«Підтягування на перекладині» - Єрмоленко Денис.

За підсумками змагань маємо такі результати:

Старша вікова група:

1 місце – рій «Відважні»;

2 місце - Рій «Кіборги».

Середня вікова група:

1 місце - Рій «Характерники»;

2 місце - Рій «Козаки».

Вітаємо рої комунального закладу «Бобринецький ліцей №1» з перемогою! Бажаємо успіхів і надалі!

Дякуємо усім, хто долучився до даного заходу!