Повідомлення про оприлюднення

Дата: 27.04.2023 08:59

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Бобринецької міської ради на виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  виносить на обговорення з 27 квітня 2023 року проект регуляторного акту «Про встановлення туристичного збору на території Бобринецької міської територіальної громади».

Даний проект та відповідно аналіз регуляторного впливу до нього буде розміщено на офіційному веб-сайті Бобринецької міської ради у розділі "Регуляторна діяльність".

Надсилання зауважень та пропозицій здійснюється відповідного до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Бобринецької міської ради : 27200, м. Бобринець, вул.. Незалежності, 80 (2 поверх),  протягом одного місяця (до 27 травня  2022 року).

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Бобринецької міської ради