П’ЯТИРАЗОВА ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ

Дата: 26.04.2023 15:01

Фото без опису3 20 по 23 квітня 2023 року в м. Нафпліоні (Греція) відбувся Чемпіонат Європи з гирьового спорту.

Збірну України у своїй ваговій категорїї до 58 кг. представляла вихованка КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Анжеліка НАМЄСНІК, яка тренується під керівництвом тренера-викладача Намєсніка Івана Івановича.

Анжеліка зробила 40 поштовхів (гиря вагою 24 кг.) і посіла перше місце серед жінок та юніорок.

У складі збірної України в естафеті (поштовх двох гирь вагою 24 кг.) також посіла перше місце.

У змаганнях у ривку гирі вагою 24 кг. Анжеліка виборола перші місця серед жінок та юніорок і стала абсолютною чемпіонкою серед жінок чемпіонату.

Вітаємо  Анжеліку та її батька, тренера-викладача,  з цим великим досягненням та бажаємо нових перемог!Фото без опису