Бобринецька міська територіальна громада

Обласний фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт»

Дата: 19.04.2023 08:25

Фото без опису15 квітня 2023 року на базі стадіону «Колос» імені М. Шишки смт. Олександрівка проведено обласний фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт» серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Фестиваль проводиться щороку і має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів. Головними завданнями Фестивалю є підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності школярів; формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом; відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

Участь у даному заході взяло 22 команди з усієї області.

Команду від Бобринецької громади представляли учні та учениці комунальних закладів «Ліцей  №1» та «Ліцей №2» Бобринецької міської ради (Бурцев Станіслав, Винник Володимир, Гурин Дмитро, Денисова Вікторія, Зінченко Денис, Линець Ігор, Луценко Аріна, Петров Кірілл, Присєкару Вероніка,  Халатян Надія, Чорна Вікторія,  Яциленко Ярослав).

Програма Фестивалю включала в себе змагання з фізичної підготовки: «човниковий» біг, стрибки через скакалку, стрибки у довжину з місця, перетягування канату.

За результами змагань команда Бобринецької громади зайняла 11 місце.

Бажаємо нашим учням подальших успіхів!!!