Відкритий чемпіонат Бобринецької міської територіальної громади з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, а також юнаків з гвардійського ривка

Дата: 17.04.2023 14:05

Фото без описуГирьовий спорт є одним із засобів фізичного виховання молоді, покращення її здоров’я, підготовка до майбутньої професійної діяльності. Заняття улюбленим видом спорту сприяє зміцненню здоров’я, підвищенню рівня фізичної підготовленості, розвитку позитивної мотивації та стійкої потреби до занять фізичними вправами та спортом. Систематичні заняття гирьовим спортом розвивають силу, швидкість, силову витривалість, гнучкість, координацію рухів.

12 квітня 2023 року на базі комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради проведено відкритий чемпіонат Бобринецької міської територіальної громади з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, а також юнаків з гвардійського ривка.

Участь у даному заходів взяло 6 команд: «ПТУ № 32» (Брасло Євгенія, Бойко Сергій, Бойко Олександр, Новіков Дмитро, Куля Вадим), «Бобринецький коледж» (Гурин Віталій, Ткаченко Максим,  Сокол Олег, Піньковський Геннадій, Ляшенко Ольга, Коцур Володимир), «24 ДПРЧ» (Трембич Сергій,  Лисак Артем, Шапошніков Єгор), «ТЗ «Атлет» (Берещенко Владислав, Телих Наталія) «Освіта» (Бондаренко Микола, Малик Володимир, Соколенко Владислав, Гурина Валерія), «КЗ «ДЮСШ» (Тарасенко Костянтин, Павлів Сергій, Фадєєв Каспар, Новікова Анастасія).

Серед юнаків участь прийняли: Бурназа Артем, Грицай Андрій, Губернюк Богдан, Пархоменко Нікіта, Калашніков Михайло, Каракай Андрій, Неус Даніїл, Царенко Станіслав, Намєснік Станіслав, Капустинський Дмитро, Кобилянський Матвій, Скоробрухт Володимир, Корженко Максим).

Учасників чемпіонату привітали начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради Вікторія ЛІТВІНОВА, фахівець апарату відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради Катерина ОХРІМЕНКО та тренер-викладач з гирьового спорту комунального закладу «Дитячо-юнацької спортивної школи» Бобринецької міської ради Іван НАМЄСНІК.

Змагання проведено на високому організаційному та професійному рівні. У спортивній залі панувала дружня небайдужа атмосфера. Кожен учасник вболівав не лише за особистий, а й за загальнокомандний результат.

За підсумками змагань серед юнаків маємо такі результати:

Вага гирі 8 кг:

1 місце – Новіков Ігор (103 рази);

2 місце – Пархоменко Нікіта (82 рази);

3 місце – Калашніков Михайло (75 рази).

Вага гирі 10 кг:

1 місце – Царенко Станіслав (215);

2 місце – Неус Даніїл (210);

3 місце – Намєснік Станіслав (159).

Вага гирі 12 кг:

1 місце – Капустинський Дмитро (272);

2 місце – Корженко Максим (266);

3 місце – Губернюк Богдан (257).

За результатами змагань серед чоловіків та жінок:

Жінки: 1 місце – Новікова Анастасія (209);

2 місце – Телих Наталія (170);

3 місце – Ляшенко Ольга (135).

У ваговій категорії 73 кг. вага гирі 24 кг:

1 місце – Шапошніков Єгор (195);

2 місце – Гурин Віталій (186);

3 місце – Фадєєв Каспар (107).

Ваговій категорії 85 кг. вага гирі 24 кг:

1 місце – Ткаченко Максим (140);

2 місце – Трембич Сергій (85);

3 місце – Соколенко Владислав (63).

Ваговій категорії +85 кг. вага гирі 24 кг:

1 місце – Павлів Сергій (252);

2 місце – Новіков Дмитро(248);

3 місце – Піньковський Геннадій (150).

За підсумками особистих результатів маємо такі місця:

1 місце – команда «КЗ «ДЮСШ»;

2 місце – «Бобринецький коледж»;

3 місце – «24 ДПРУ».

Переможцям та призерам було вручено грамоти та медалі Бобринецької міської ради.

Дякуємо усім, хто прийняв участь у даному Чемпіонаті! Особливу подяку висловлюємо керівникам установ і організацій, які забезпечили участь команд, а саме: директору комунального закладу «Дитячо-юнацької спортивної школи» Бобринецької міської ради Володимиру КУНДЕЛЮ, професійно-технічного училища №32 – Андрію ЗАПОРОЖЦЮ,  комунального закладу «Бобринецький ліцей №2» Тетяні ПІСНІЙ, в.о. директора ВСП «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика Білоцерківського НАУ» Геннадію ПІНЬКОВСЬКОМУ, інструктору тренажерної зали «Атлет» Наталії ТЕЛИХ, начальнику 24 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області Олександру ВИННИКУ.

Бажаємо здоров’я і мирного неба!