Зі святом Великодня!

Дата: 16.04.2023 09:01

Фото без описуШановна громадо!

У цей благословенний день прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Нехай же благодатна звістка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та оселю, і не тільки словами, але справами любові та милосердя. Підносячи молитви до Господа нашого, благаймо Його, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, дарував нам перемогу і довгоочікуваний мир на Українській землі.

В цей світлий день згадаймо героїв України, які віддали життя за кожен ранок  української сім’ї. Щирими молитвами, бажаннями та вчинками підтримаймо усіх воїнів, які сьогодні захищають Україну її народ та землі від посягань підступного російського окупанта.

Бажаємо всім Божого благословення, здоров’я і добробуту ! Нехай світло Христового Воскресіння принесе Вам надію та віру у майбутнє, дарує мир та спокій Вашим душам, а милосердя, єдність та взаємодопомога стануть справжньою зброєю у нашій боротьбі за краще майбутнє.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус