Гуманітарна допомога від народу Латвії

Дата: 07.04.2023 12:06

Фото без опису

3 квітня Бобринецька міська територіальна громада в рамках співпраці з Асоціацією малих міст України та м.Мадонна, Латвія отримала опалювальний газовий котел потужністю 895 кВт для навчальних закладів Бобринецької громади. Мадонський район активно бере участь в надані допомоги Українським військовим та мирним жителям. Місцеве самоврядування  Мадонни  починаючи з 24 лютого 2022 року  надає  активну допомогу в забезпечені житлом, харчуванням та предметами першої необхідності громадян України.  31 січня 2023 року  місцеве самоврядування  Мадонського району прийняло рішення про безкоштовну передачу газового котла місту Бобринець.  Подарунок газового котла – це тільки перший крок, в подальшому планується укріплення співпраці  міст, як  в умовах війни так і  в післявоєнний період. Також автомобіль з котлом був довантажений гуманітарною допомогою з Валмієрського району. Гуманітарна допомога включає  себе  продукти харчування, одяг, іграшки, засоби гігієни, газові балони, інші корисні речі та  виготовлені власноруч окопні свічки.  Всі речі були зібрані під час акції солідарності в Валмієрі 24 лютого 2023 року в річницю російського вторгнення.

Від усієї Бобринецької міської територіальної громади висловлюємо щиру вдячність жителям громад Мадонського, Валмієрського районів  та народу Латвії в цілому за надану допомогу в скрутний для України час. Також висловлюємо подяку волонтеру Петру Власовецу, який за власний рахунок особисто доправив гуманітарний вантаж до нашої громади.