Відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 28.03.2023 17:05

28 березня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченко.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1.Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Бобринецької міської територіальної громади на період до 2024 року».

2. Про внесення змін в додаток 2 до рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 04 липня 2017 №93 «Про затвердження Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та посадового складу міської комісії».

3. Про утворення Міждисциплінарної команди при виконавчому комітеті Бобринецької міської ради для організації соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

4. Про надання дозволу органу опіки та піклування Бобринецької міської ради.

5. Про затвердження висновку органу опіки та піклування.

6. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік  відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

7. Про безоплатну передачу майна.

8. Про безоплатну передачу майна.

9. Про безоплатну передачу майна.

10. Про затвердження акту приймання–передачі.

11. Про затвердження акту приймання–передачі.

12. Про затвердження акту приймання–передачі.

13. Про затвердження Порядку та грошових добових норм витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів за рахунок коштів бюджету Бобринецької міської територіальної громади.

14. Про надання дозволу на списання основних засобів та інших необоротних активів з балансу відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

15. Про затвердження акту приймання–передачі.

16. Про затвердження акту приймання–передачі.

17.Про затвердження акту приймання–передачі.

18. Про введення в дію рішення конкурсної комісії про результати проведення конкурсу.

19. Про постановку громадян на квартирний облік за заявою громадянина Шаховського М.О.

20. Про дозвіл на риття траншеї та прокладання водопроводу за заявою громадянки Зінченко Л.О.

21. Про погодження тарифів на платні послуги, що надаються КНП «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради.

22-61. Про встановлення піклувальника.

62. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21 лютого 2023 року №119.

63. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21 грудня 2022 року №457.

64. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21 лютого 2023 року №146.

65. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21 лютого 2023 року №145.

66. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31 січня 2023 року №47.

67. Про затвердження протоколу засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

68. Про виділення одноразової матеріальної допомоги

69. Про виділення одноразової матеріальної допомоги