Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків і давчат та учнів шкіл

Дата: 21.03.2023 08:57

Фото без опису17-19 березня 2023 року в м. Полтава відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків і давчат та учнів шкіл, в якому взяло участь 170 учасників з 10 областей.

Кіровоградську область на цих змаганнях представляли вихованці КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради: Намєснік Станіслав, Новіков Дмитро, Новікова Анастасія, Корженко Максим, Капустинський Дмитро, Кобилянський Матвій.

За підсумками змагань серед юнаків маємо такі результати:

Намєснік Станіслав у віковій категорії U-12, вагова категорія до 50 кг (вага гирі 10 кг.) двоборство, посів 7 місце.

Корженко Максим - вікова категорія U-14, вагова категорія до 58 кг (вага гирі 12 кг) двоборство, посів 2 місце в поштовхі та 3 місце в двоборстві.

Кобилянський Матвій - вікова категорія U-14, вагова категорія + 58 кг (вага гирі 12 кг) двоборство посів 7 місце, Капустинський Дмитро посів 6 місце.

Новіков Дмитро  вікова категорія U-18,  вагова категорія +78 кг, вага гирі 24 кг посів 3 місце в поштовхі, 2 місце в ривку, 3 місце в двоборстві, 3 місце серед учнів.

Новікова Анастасія посіла 6 місце в двоборстві серед дівчат (U-18) вагова категорія +63, вага гирі 16 кг.

Тренує вихованців тренер-викладач Намєснік І.І.Фото без описуФото без описуФото без опису