Відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 14.03.2023 16:58

14 березня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченко.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про  схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради  від 23 грудня 2022 року № 1406 "Про  бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2023 рік".

2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Бобринецьким міським комунальним підприємством «Міськводоканал» за 2022 рік.

3. Про внесення змін до фінансового плану Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» на 2023 рік.

4. Про внесення змін до фінансового плану  комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник» на 2023 рік.

5. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради на 2023 рік.

6. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КП «Комунальник» Бобринецької міської ради.

7. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік  відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

8. Про безоплатну передачу майна.

9. Про затвердження акту приймання – передачі.

10. Про затвердження акту приймання – передачі.

11. Про затвердження акту приймання – передачі.

12. Про надання дозволу органу опіки та піклування Бобринецької міської ради.

13. Про надання дозволу органу опіки та піклування Бобринецької міської ради.

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 21.12.2021 року №530 «Про колегію відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради».

15. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління.

16. Про внесення змін до  рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 22 квітня 2021 року №149 «Про регулювання окремих питань щодо безхазяйного майна на території Бобринецької міської територіальної громади»

17. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території міста Бобринець за заявою громадянина Волкової В.Г.

18. Про відмову у надані дозволу на видалення зелених насаджень на території села Великодрюкове за заявою громадянки Крецу С.Т.

19. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Алєксєєнко М.П.).

20. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Багрін О.В.).

21. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Іванько А.Б.).

22. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Чміленко М.С.).

23. Різне.