КВІЗ

Дата: 11.03.2023 11:24

Фото без опису09 березня 2023 року у приміщенні комунального закладу «Центр культури та дозвілля» обласним молодіжним центром «КОМА» було проведено розважальну гру квіз для молоді нашої громади.

Участь у заході взяло 7 команд (40 осіб): команда від професійно-технічного училища №32, комунальних закладів «Бобринецький ліцей №1» та «Бобринецький ліцей №2», ВСП «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика Білоцерківського НАУ», міського парламенту дітей, Бобринецького молодіжного центр «48.32», КЗ «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради разом із КЗ «Бобринецький міський краєзнавчий музей ім. М. Смоленчука».

Присутні із задоволенням позмагалися, виконували запальні танці та весело провели час.

За підсумками конкурсу були обрані переможці:

1 місце виборола команда «Шах і мат» (КЗ «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради разом із КЗ «Бобринецький міський краєзнавчий музей ім. М. Смоленчука»);

2 місце – КЗ «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради;

3 місце – міський парламент дітей.

Переможці були нагороджені подарунками, а учасники заходів -солодкими призами.

Дякуємо за допомогу в організації харчування учасників голові правління Бобринецького РСТ Валентині ТАТАРОВІЙ.

Дякуємо усім, хто прийняв участь! Це було неймовірно!