Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Комплексна послуга «єМалятко»

Дата: 09.03.2023 14:02
Кількість переглядів: 76

Фото без описуДіти – наше майбутнє, продовження не тільки окремої родини, а і цілої нації, нашої волелюбної та вільної України! Незважаючи на складні часи життя триває, щодня люди закохуються, створюють сім’ї, народжуються діти!

Центр надання адміністративних послуг Бобринецької міської ради щодня стоїть на варті інтересів кожної української родини та їх дітей, тому нагадуємо, що у нашому ЦНАПі доступна комплексна послуга єМалятко!

Які саме послуги надаються через «єМалятко»?

Базовою (обов’язковою) послугою комплексу єМалятко є державна реєстрація народження та визначення походження дитини. Лише за умови обрання цієї послуги можна отримати й інші.

      Такими додатковими послугами є:

- реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (присвоєння дитині номеру платника податків);

- внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису (УНЗР) в ньому та визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;

- призначення допомоги при народженні дитини;

- призначення допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях;

- реєстрація місця проживання новонародженої дитини;

- внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться в центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я.

       Раніше батькам новонароджених дітей для того, щоб здійснити всі ці дії та отримати всі необхідні документи для дитини, потрібно було кілька разів відвідати ЦНАП, а зараз, завдяки реалізації такого проєкту, це можна зробити звернувшись лише з однією заявою та надавши мінімум документів.

         Як отримати цю послугу?

Комплексна послуга “єМалятко” надається виключно за бажанням батьків дитини чи одного з них шляхом подання заяви про державну реєстрацію народження, що містить відомості, необхідні для надання послуг, визначених Порядком надання комплексної послуги “єМалятко”.

- Якщо батько та матір дитини не перебувають в офіційному шлюбі, то під час заповнення заяви у ЦНАПі потрібна присутність обох батьків.

 

 Слід зазначити, що ви не зможете отримати послугу якщо:

у вашої дитини уже є свідоцтво про народження;

у пологовому будинку вам видали медичне свідоцтво про народження старого зразка (форма 103/о);

дитина народилася поза лікувальним закладом;

дитина народилася поза межами України;

один з батьків дитини є громадянином іншої країни;

шлюб між батьком та матір’ю було укладено в іншій країні.

Які документи слід подати, щоб отримати послугу «єМалятко»?

- медичне свідоцтва про народження (форма № 103/о);

- документ, що підтверджує сплату адміністративного збору у випадку здійснення реєстрації місця проживання дитини;

- заява матері та батька дитини про визнання батьківства (у разі подання заяви про державну реєстрацію народження одним із батьків);

- письмова згода одного з батьків про присвоєння дитині прізвища, якщо батьки мають різні прізвища (у разі подання заяви про державну реєстрацію народження одним із батьків);

--згода другого з батьків щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини разом з одним із них (у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами).

Під час заповнення заяви вам теж знадобиться така інформація:

про ідентифікаційні номери обох батьків (за наявності);

зі свідоцтва про шлюб (дата, місце та орган, що уклав шлюб);

унікальний номер запису в реєстрі хоча б одного з батьків — для замовлення послуги внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису;

номер банківського рахунку у форматі IBAN — для замовлення послуги з призначення допомоги при народження;

І, звісно, оригінали паспортів обох батьків – для посвідчення особи заявника при поданні заяви.

Скільки коштує комплексна послуга «єМалятко»?

Послуга «єМалятко» складається з низки інших послуг, які заявник обирає під час подання заяви. Майже всі послуги з цього переліку є безкоштовними, за винятком здійснення реєстрації місця проживання дитини, за яку справляється адміністративний збір у розмірі 40,26 грн. Враховуючи це, вартість послуги «єМалятко» залежить від вартості обраних вами послуг.

Протягом якого терміну можна отримати послугу«єМалятко»?

Батьки зобов’язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження дитини. Отримати послугу єМалятко можуть лише батьки, які не порушили термін.

Що Ви отримаєте в результаті?

- Рішення про державну реєстрацію народження буде ухвалено не пізніше наступного робочого дня. Коли свідоцтво про народження буде готовим, ви зможете забрати його у нашому ЦНАПі.

- Рішення про присвоєння РНОКПП та Унікальний номер запису в реєстрі буде ухвалено не пізніше наступного робочого дня, а номери будуть записані до свідоцтва. Рішення про реєстрацію місця проживання буде ухвалено не пізніше наступного робочого дня.

- Рішення про призначення допомоги при народженні та допомоги на дитину з багатодітної сім’ї буде ухвалено протягом 10 днів.

Отримати консультацію щодо адміністративної послуги «єМалятко» Ви можете за телефоном (05257) 3-46-51 або 0989895028.

Сьогодні у нашому ЦНАПі щасливий тато отримав свідоцтво про народження дитини. Вітаємо родину Глущенків з народженням синочка!!!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь