Чемпіонат України з гирьового спорту

Дата: 07.03.2023 16:05

З 02 по 04 березня 2023 року в с. Поляниці Івано-Франківської області відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту.

Участь у даному чемпіонаті брали вихованці КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Ткаченко Максим, Новіков Дмитро, Булишко-Намєснік Анжеліка, яких тренерує тренер-викладач Намєснік Іван Іванович.

За підсумками змагань маємо такі результати:

Анжеліка Булишко-Намєснік посіла І місце та стала чемпіонкою України і представлятиме нашу Державу на чемпіонаті Європи в Греції.

Новіков Дмитро у ваговій категоріїї до 85 кг виборов бронзову нагороду.

У вправі довгий цикл, вагова категорія до 78 кг Ткаченко Максим посів 4 місце

У змаганнях серед ветеранів у абсолютній вісовій категорії Намєснік Іван зайняв І місце.

Пишаємося Вами!

Бажаємо успіхів та перемов у майбутньому, а Анжеліці перемоги на Чемпіонаті Європи.