Запрошуємо на відкритий діалог бізнесу і влади

Дата: 03.03.2023 14:57

Фото без опису

Якщо ви маєте бізнес-ідею, прагнете розвинути чи започаткувати власну справу та створити нові робочі місця в Бобринецькій громаді, на зустрічі  ви отримаєте практичні навички щодо залучення фінансової допомоги.

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області спільно з Бобринецькою міською радою запрошує усіх на обговорення актуальних питань розвитку підприємництва на території громади, яке відбудеться  7 березня 2023 р.  о 14.00 годині в приміщенні Центру надання адміністративних послуг, за адресою: вул. Каштанова, 84.

Реєстраціїя на захід за  посиланням:

Очікуємо на зустріч з Вами та членами Вашої команди!