У Бобринецькій громаді вшанували пам'ять загиблих у російсько-українській війні Героїв
24 лютого в день роковин повномасштабного вторгнення росії в Україну в Бобринецькій громаді вшанували пам'ять воїнів, які загинули за незалежність, сувернітет та територіальну цілісність України.
У цей день в Свято-Миколаївській церкві відбулася поминальна панахида по загиблим героям-захисникам, яку провів отець Володимир Ткаченко та Микола Онисько.
Крім того міський голова Леонід Кравченко та заступник міського голови Валентин Музика поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам АТО та вшанували пам'ять отця Юрія Ониська на території Свято-Миколаївської церкви.
Також міський голова Леонід Кравченко, секретар міської ради Світлана Торіна та заступники міського голови Валентин Музика, Євгеній Кулик та Наталія Яворська поклали квіти до місць поховань героїв-захисників України та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.
Вічна пам'ять Героям!