Дата: 21.02.2023 16:45

Фото без описуБерегти її, плекати

буду всюди й повсякчас,

бо ж єдина – так, як мати,

мова в кожного із нас.

Оксана Забужко

День рідної мови - це свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні, про важливість рідної мови, яка є інструментом у збереженні духовного та матеріального спадку кожного народу.

Наша українська мова — це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

Для українців мова – це не просто слова, а й могутня зброя у боротьбі з ворогом.

День рідної мови відзначили у закладах освіти міста. Проведено заходи, метою яких було показати важливість та підтримати самобутність української мови: тематичні бесіди, інформаційні хвилини, усні журнали «Рідна мова солов’їна», вікторини, конкурси знавців української мови, мовознавчий турнір «Український Гравікон», засідання «літературних кафе», мовний марафон, флешмоб «Мова єднає», тематичні виставки у шкільних бібліотеках «Серце нації б’ється у слові».