Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 16.02.2023 08:21
Кількість переглядів: 130

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб  підприємців та громадських формувань: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОБРИНЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, 27200, Україна , Кіровоградська обл., Кропивницький р-н., м. Бобринець, вул. 16 Березня, буд. 82; код за ЄДРПОУ  01995108

 2.   Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником  разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): КОД  Основного словника національного класифікатора України 021:2015  09130000-9 Нафта і дистиляти ( Бензин А-95, Дизельне паливо)

 3. Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2023-02-10-001235-a

4. Відкриті торги з особливостями;

5. Очікувана вартість закупівлі:   378 100 грн. 00 коп. (  Триста сімдесят вісім тисяч сто грн 00 коп.) з ПДВ; 

    Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.

5. Обсяги закупівлі  Бензин А-95 - 1500 л., Дизельне паливо - 5800 л.

6. Строк поставки – по 31.12.2023 року включно.

7. Товар має  відповідати наступним вимогам:

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики    предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі

  ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Бензин А-95, Дизельне паливо)

 

Дані технічні вимоги є невід'ємною складовою пропозиції учасника торгів. Оформляються на фірмовому бланку за підписом керівника або уповноваженого представника (підприємства, установи, організації) та скріплюються мокрою печаткою (у разі наявності)

 

 

1. Обсяги та предмет закупівлі

1.

Бензин А-95

л

1500

Відповідність ДСТУ 7687:2015, або ТУ діючий на території України.

2.

Дизельне паливо

л

5800

Відповідність ДСТУ 7688:2015 , або ТУ діючий на території України.

 

2. Якість бензину А-95 повинна відповідати вимогам ДСТУ 7687:2015 Бензини автомобільні Євро. Технічні умови. Якість дизельного палива повинна відповідати вимогам ДСТУ 7688:2015 Паливо дизельне Євро. Технічні умови.

2. Поставка Товару повинна здійснюватися по талонах або скретч-картках. (термін дії – не менше 6 місяців)

3. На Учасника покладається обов’язок зберігання Товару у порядку, передбаченому Договором, та навантаження або заправки Товару у транспортний засіб або ємкості Замовника (пред’явника талонів або скретч-карток).

4. На вимогу Замовника Учасник повинен надати сертифікат відповідності підприємства-виробника та паспорт технічного контролю (якості) Товару на дату використання Замовником талонів або скретч-карток у мережі АЗС Учасника.

5. На запропонований товар під час його транспортування, виготовлення, тощо повинні застосовуватися заходи із захисту довкілля, передбачені законодавством України та /або міжнародним законодавством.

6. Поставка бензину А-95 та дизельного палива (талонами (скретч картками_)  для автотранспортних засобів замовника здійснюється безпосередньо на АЗС учасника.

АЗС має знаходитися на території м.Бобринець Кіровоградська обл. (АЗС повинно бути не менше1) 

7. Учасник повинен володіти розгалуженою мережею АЗС на території України.

8. Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат на доставку, страхування товару, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат, тощо.

9. Учасник може визначити ціни на товар з урахуванням прогнозованого індексу його подорожчання до кінця строку поставки товарів, але відповідно до укладеного за результатами торгів договору оплата за поставлений товар буде здійснюватися по ціні, що сформувалася на день оплати, але в межах максимальної ціни, що передбачена в пропозиції учасника.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь