«Сокіл» («Джура»)

Дата: 09.02.2023 11:53

Фото без описуУ період із  23 по 26 січня 2023 року проходив ІІ (онлайн) етап відбіркових національно-патріотичних змагань в рамках Всеукраїнської дитячо–юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), які проводяться з метою популяризації та подальшого розвитку національно-патріотичного виховання як засобу виховання учнівської молоді.

Участь у даному заході взяли команди середньої і старшої вікових категорій комунальних закладів «Бобринецький ліцей №1» та «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради.

Комунальний заклад «Бобринецький ліцей №1» представили: рій «Характерники», середня вікова група (Линець Ігор, Висоцький Назар, Луценко Аріна, Ратушний Роман, Стеценко Михайло, Фросіняк Нікіта) та рій «Відважні», старша вікова група (Барвінок Микола, Горбанець Ольга, Кецман Микола, Подолінський Артем, Філіпенко Єгор, Щербакова Іванна). Команди підготував Олексій ШКРЬОБКА, вчитель предмета «Захист України» комунального закладу «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради.

Від комунального закладу «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради участь у грі брали: рій «Бобринята», середня вікова група (Безрученко Володимир, Пріхно Максим, Колпак Андрій, Гура Руслана, Попов Артем, Жосан Євген). Команду підготував Володимир МАЛИК, вчитель «Фізичної культури» комунального закладу «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради та рій «Кіборги», старша вікова група (Єрмоленко Денис, Гурин Дмитро, Гаранін Сергій, Ісупов Роман, Логвіненко Владислав, Славінська Аліна). Підготував учасників змагань Микола БОНДАРЕНКО, вчитель предмета «Захист України» комунального закладу «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради.

Участь у змаганнях взяли у середній віковій категорії – 53 рої у                   старшій – 40.

Змагання проходили у трьох номінаціях: фізична підготовка «Відтискання від підлоги», пластун «Онлайн – КВЕСТ – CITY зима», інтелектуальна гра-вікторина «Відун».

За підсумками змагань у середній віковій групі маємо такі результати:

Рій «Характерники» КЗ «Бобринецький ліцей №1» зайняв загальнокомандне 2 місце та 1 місце у вправі фізична підготовка «Відтискання від підлоги».

Рій «Бобринята» КЗ «Бобринецький ліцей №2» - 16 місце.

У старшій віковій категорії:

Рій «Відважні» КЗ «Бобринецький ліцей №1» зайняв 1 загальнокомандне місце та виборов три 1 місця у вправах.

Рій «Кіборги» КЗ «Бобринецький ліцей №2» - 36 місце.

Вітаємо рої та їх вчителя Олексія ШКРЬОБКУ з перемогою!