Відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 31.01.2023 16:08

31 січня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченко.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про затвердження Положення про користування місцем компактного проживання.

2. Про затвердження протоколу засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти ), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

3. Про погодження графіку роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг, що розташовані на території Бобринецької міської територіальної громади.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 04 липня 2017 року №93 «Про затвердження Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  та посадового складу міської комісії».

5. Про заходи щодо збільшення надходження до бюджету Бобринецької міської територіальної громади та ефективного використання бюджетних коштів на 2023 рік.

6. Про надання згоди на реєстрацію місця проживання у комунальному житловому фонді.

7. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КП «Комунальник» Бобринецької міської ради.

8. Про затвердження акту приймання – передачі.

9. Про затвердження акту приймання – передачі.

10. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

11. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

12. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

13. Про визначення способів спілкування з малолітньою дитиною.

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 27 вересня 2002 року №220 «Про визначення способів спілкування з малолітньою дитиною».

15. Про встановлення піклування над дитиною, позбавленої батьківського піклування.

16. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленої батьківського піклування.

17. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленої батьківського піклування.

18. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт при відбуванні покарання та адміністративного стягнення у виді громадських робіт на 2023 рік.

19. Про внутрівідомчу передачу комунального майна міської територіальної громади.

20. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління.

21. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління.

22. Про організацію та проведення громадських робіт у 2023 році.

23. Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень громадянина Петрова А.О.

24. Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень громадянина Владиченка М.В.

25. Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень громадянина Петрова С.О.

26. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м. Бобринець за клопотанням комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради.

27-60. Про встановлення піклувальника.

61. Про припинення піклування.

62-65. Про виділення одноразової матеріальної допомоги

66. Різне.