Перемоги юних мовознавців

Дата: 27.01.2023 11:52

Мова в житті людини має важливе значення, тому що вона не лише засіб мислення, спілкування та впливу, а й ключ до пізнання кожної особистості.

Мова є душею нації, її генетичним кодом, підґрунтям для формування нації.

Українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

Учителі-філологи комунальних закладів «Бобринецький ліцей №1» та  «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради наполегливо працюють над формуванням мовно усвідомленого підростаючого покоління, тому й  заохочують учнів брати участь у різноманітних мовно-літературних конкурсах.

2022-2023 навчальний рік приніс вагомі здобутки нашим вихованцям та їхнім учителям.

Переможцем ІІІ (обласного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали учениця 5 класу Надія ХАЛАТЯН (учитель Алла ЖИГАЛЮК, КЗ «Бобринецький ліцей №1») та учень 7 класу Захар ЧЕРНЕНКО (учитель Лілія НІКОЛЕНКО, КЗ «Бобринецький ліцей №2»).

У ІІІ (обласному) етапі Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призове місце посіла учениця 8 класу Олександра КУЧЕР (учитель Алла ЖИГАЛЮК, КЗ «Бобринецький ліцей №1»).

Ці учні братимуть участь у ІV (підсумковому) етапі конкурсів.

Бажаємо дітям та їхнім педагогам натхнення та успіхів!