Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2023 11:29

Фото без описуСьогодні українці, як і все прогресивне людство планети, 27 січня вшановують пам’ять жертв Голокосту – однієї із найтрагічніших сторінок з історії часів Другої світової війни. Саме цього дня (у 1945 році) визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті в Освенцімі.

Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість.

Сьогодні українці протистоять російському агресору, який хоче знищити наш народ. Однак, ми вчимося на помилках минулого та кожен із нас робить усе можливе, аби трагедія Голокосту не повторилася в майбутньому. Пам’ятаймо про це і будьмо єдиними у відстоюванні ідеалів гуманізму, демократії, свободи та миру у всьому світі.

у День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо родинам загиблих, розділяємо їх біль та горе.

Схилимо голови перед безневинно закатованими жертвами Голокосту. Світла їм пам’ять!

Пам’ятаємо, щоб не повторити!

Миру усім нам, єдності, наснаги та сил.

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус