Різдвяний ярмарок футзалу

Дата: 19.01.2023 16:37

Фото без опису16-17 січня 2023 року в м. Кропивницький відбувся «Різдвяний ярмарок футзалу» серед юнаків 2013-2014 р.н.

Участь у турнірі брало 9 команд, у тому числі і вихованці КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

16 січня 2023 року наші вихованці грали з командою «Спаркак» (мропивницький) і перемогли з рахунком 8:0. Голи забили: Петров Кіріл (3), Плющевський Роман (2), Шапошник Даніл (1), Яцеленко Ярослав (1), Рожков Богдан (1).

У другій грі зустрілися з командою «Альянс-1» (м. Кропивицький) і поступилися з рахунком 1:5.

17 січня 2023 року відбулася гра з командою «Ніка» (м. Кропивницький); наші спортсмени виграли з рахунком 3:2. Голи забили: Петров Кіріл (2), Серяков Андрій (1).

У другій грі змагалися з командою «Альянс-2» (м. Кропивницький). Гра закінчилася з рахунком 0:0.

За підсумками змагань вихованці КЗ «ДЮСШ» посіли перше місце в срібній лізі.

Тренує команду тренери-викладачі Василенко Михайло Юрійович та Філіпенко Ігор Анатолійович.

Вітаємо команду з Перемогою!