Різдвяний ярмарок футзалу

Дата: 12.01.2023 13:38

Фото без опису09-10 січня 2023 року у м. Кропивницький відбувся «Різдвяний ярмарок футзалу» серед юнаків 2011-2012 року народження, в якому взяли участь вихованці КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.
Участь у турнірі брало 9 команд.
09 січня 2023 року наші вихованці грали з командою КДЮСШ-2 (м. Кропивницький) і поступилася з рахунком 1-6 (гол забив  - Рожков Богдан). У другій грі зустрілися з командою СДЮСШОР і перемогли з рахунком 4-0 (голи забили Рожков Богдан-2, Цветік Олег-2).
10 січня відбулася гра з командою «Зірка» (м. Кропивницький) і закінчилася з рахунком 2-2 (голи забили Аксентюк Станіслав-1, Цветік Олег-1). У другій грі змагалися з командою «Альянс Т» (м. Кропивницький) і здобули перемогу з рахунком 3-0 (голи забили Загрійчук Максим-2, Кравцов Денис-1).
За підсумкам турніру наша команда зайняла перше місце в срібній лізі.
Тренує команду старший тренер-викладач Філіпенко Ігор Анатолійович. Вітаємо команду з Перемогою! Бажаємо успіхів у наступній грі!Фото без описуФото без опису