Привітали енергетиків з професійним святом

Дата: 22.12.2014 14:56

22 грудня святкують професійне свято представники енергетичної галузі – День енергетика.

Традиційно в цей день, на адресу всіх закладів, установ та працівників, звучать слова вітань і поздоровлень. З цієї нагоди міський голова Леонід Кравченко привітав та оголосив подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток енергетичної галузі громади та з нагоди  Дня енергетика:

БОДРОВУ Миколі Олександровичу - електромонтеру оперативно - виїзної бригади 5 групи Бобринецького району електричних мереж Приватного акціонерного товариства «Кіровоградобленерго»;

НІКОЛЕНКУ Олегу Олександровичу - техніку ГРЕ Бобринецького району електричних мереж Приватного акціонерного товариства «Кіровоградобленерго»;

РЕДЧЕНКУ Віктору Леонідовичу - майстру виробничої дільниці №2 Бобринецького району електричних мереж Приватного акціонерного товариства «Кіровоградобленерго».