Дата: 20.12.2022 13:54

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

На підставі розрахунку Потреби закладів підпорядкованих відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

1. Предмет закупівлі за кодом ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з надання доступу до мережі Інтернет).

2.  Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2022-12-14-016108-a

3. Відкриті торги з особливостями згідно Постанови Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178

4. Очікувана вартість закупівлі: 160 000,00 грн. (сто шістдесят тисяч   грн. 00 коп) з ПДВ;

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.

5. Обсяги закупівлі    18 послуг.

6. Строк поставки – з 01.01.2023 року по 31.12.2023 року

7. Товар має  відповідати наступним вимогам:

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики    предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з надання доступу до мережі Інтернет)

Послуги доступу до всесвітньої мережі Інтернет (даліПослуги) надаються відповідно до Закону України «Про телекомунікації», Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295 та інших нормативно-правових актів України у сфері телекомунікацій та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах мережі.

Безлімітні умови надання послуги підключення до Інтернету, які не обмежують обсяг даних, що можуть бути передані за розрахунковий період (період, за який оператором, провайдером телекомунікація (далі - Провайдер) нараховується щомісячна абонентна плата за користування підключенням до мережі Інтернет).

Виконавець послуг самостійно здійснює заходи з отримання/погодження дозволів по прокладанню оптичних кабелів та переналаштування кінцевого обладнання. Здійснює прокладання оптоволоконного кабелю та здійснює підтримку каналу до місця надання Послуг та надання необхідного активного та пасивного мережевого обладнання. Учасник повинен надати гарантійний лист.

Учасник повинен мати власний Центр Технічної Підтримки з можливістю цілодобового та щоденного звернення (протягом 24-х години на добу, 7-й днів на тиждень) за телефоном або електронною поштою. Учасник повинен надати гарантійний лист.

Найменування виду послуги,

повна її характеристика

Од. вим.

Кіл-сть

1.

Телекомунікаційні послуги з надання доступу до мережі  інтернет (надання доступу до мережі Інтернет відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

посл.

18

Всього:

посл.

18

Розташування закладів для

надання доступу до мережі інтернет

Заклади, що отримуватимуть Послуги

Швидкість  доступу до Інтернету (Мбіт/с)

Адреси місця отримання Послуг (Адреси включення)

Кількість послуг

1