Благодійний чемпіонат з пауерліфтингу

Дата: 20.12.2022 13:50

Фото без опису11 грудня 2022 року в місті Олександрія відбувся благодійний відкритий чемпіонат міста Олександрії з класичного жиму лежачи та підйому на біцепс.

На чемпіонат завітали спортсмени з міста Кропивницький, Кременчук, Бобринець, Знам'янка, Вільшанка, Олександрії та Києва.

Участь прийняло понад 60 учасників.

Наші любителі пауерліфтингу долучилися до даних змагань. Вперше участь прийняли юні любителі важкого спорту.

У дисципліні жим лежачи виступали: Висоцький Назар, Гольша Іван, Маляренко Сергій, Коваленко Марк, Ратушний Роман, Щербина Станіслав, Телих Наталія, Чичирко Яна.

За підсумками змагань в дисципліні жим лежачи серед чоловіків маємо такі результати:

Категорія до 60 кг:

1 місце – Щербина Станіслав (вага штанги 80 кг, представник збірної команди м.Бобринець);

2 місце – Висоцький Назар (вага штанги 57,5 кг, представник збірної команди м.Бобринець);

3 місце – Ратушний Роман (вага штанги 45 кг, представник збірної команди м.Бобринець).

Категорія до 75 кг:

1 місце – Коваленко Марк (вага штанги 77,5 кг, представник збірної команди м.Бобринець).

2 місце - Ілашку Ярослав (вага штанги 75 кг, представник збірної команди м.Олександрія).

За результатами змагань в дисципліні жим лежачи серед жінок:

В категорії до 60 кг:

1 місце - Чичирко Яна (вага штанги 57,5 кг представниця збірної команди м.Бобринець);

2 місце - Суковська Вікторія (вага штанги 40 кг представниця збірної команди м.Кременчук).

В категорії до 82,5 кг:

1 місце - Телих Наталія (вага штанги 65 кг, представниця збірної команди м.Бобринець);

2 місце - Філіппова Валерія (вага штанги 55 кг, представниця збірної команди м.Кременчук);

3 місце - Русавська Анна (вага штанги 55 кг, представниця збірної команди м.Кременчук).

За підсумками змагань у дисципліні підйом на біцепс серед чоловіків маємо такі результати:

Вагова категорія понад 52 кг (open):

1 місце - Кириленко Артем (вага штанги 45 кг, спортсмен з м.Києва);

2 місце – Висоцький Назар (вага штанги 32,5 кг, представник збірної команди м.Бобринець);

3 місце – Ратушний Роман (вага штанги 27.5 кг, представник збірної команди м.Бобринець).

Вагова категорія до 75 кг (юніор):

1 місце - Гунько Микита вага (вага штанги 60 кг, представник збірної команди м.Олександрія);

2 місце - Єрмаков Олександр (вага штанги 52,5 кг, представник збірної команди м.Олександрія);

3 місце - Коваленко Марк (вага штанги 45 кг, представник збірної команди м.Бобринець).

Вагова категорія до 75 кг (open):

1 місце - Гучек Артем (вага штанги 60 кг, представник збірної команди м.Олександрія);

2 місце - Бойко Владислав (вага штанги 52,5 кг, представник збірної команди м.Олександрія);

3 місце - Гольша Іван (вага штанги 45 кг, представник збірної команди м.Бобринець).

У категорії ветерани абсолютна:

1 місце - Шпак Олександр (вага штанги 70 кг, представник збірної команди м.Кременчук);

2 місце - Сальніков Денис (вага штанги 60 кг, представник збірної команди м.Олександрія);

3 місце – Маляренко Сергій (вага штанги 50 кг, представник збірної команди м.Бобринець).

За підсумками змагань у дисципліні підйом на біцепс серед жінок маємо такі результати:

Вагова категорія понад 52 кг:

1 місце – Телих Наталія (вага штанги 40 кг, представниця збірної команди м.Бобринець);

2 місце - Красюк Настя (вага штанги 30 кг, представниця збірної команди м.Олександрія);

3 місце - Русавська Анна (вага штанги 30 кг, представниця збірної команди м.Кременчук).

Висловлюємо особливу подяку Наталії Телих – інструктору тренажерної зали «Атлет» Бобринецької міської ради, за підготовку наших юних спортсменів, які показали чудовий результат.

Дякуємо всім, хто взяв участь у даному чемпіонаті.

Бажаємо здоров’я та мирного неба!

З нами сила – ми за спорт!