Бобринецька міська територіальна громада

З Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2022 08:44

5 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною самовідданою працею щодня робить країну сильнішою!

В України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. За роки це слово стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті,  а  українська армія отримала необхідне їм для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Саме вони стали першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою. Як сприяння держави, щоденні молитви українців, так і Ваша щоденна робота допомагає нашим воїнам стояти на захисті Батьківщини. Стримувати ворога. Ефективно виконувати бойові завдання.. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду. В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Дорогі волонтери! Висловлюємо Вам слова глибокої вдячності, за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, добробуту та успіхів у всіх Ваших благородних справах!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус