Відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 29.11.2022 19:24

29 листопада відбулося 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченка.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Бобринецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

2. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради «Про внесення змін до Програми «Безпечне місто» Бобринецької територіальної громади на 2021-2025 роки».

3. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради «Про внесення змін до програми будівництва, капітального ремонту, реконструкції та модернізації об’єктів комунальної власності і соціально-культурного призначення Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.»

4. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради «Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 23 грудня 2021 року № 1183 «Про бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2022 рік».

5. Про звільнення від здійснення повноважень опікуна над дитиною-сиротою.

6. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради на 2023 рік.

7. Про затвердження фінансового плану Бобринецького міського комунального некомерційного підприємства «Міськводоканал» на 2023 рік.

8. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник» на 2023 рік.

9. Про внесення змін до фінансового плану  комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник» на 2022 рік.

10. Про затвердження акту приймання – передачі матеріальних цінностей.

11. Про затвердження акту приймання – передачі матеріальних цінностей.

12. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КНП «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради.

13. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КП «Міськводоканал» Бобринецької міської ради.

14. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КП «Комунальник» Бобринецької міської ради.

15. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік  відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

16. Про затвердження акту приймання – передачі.

17. Про затвердження акту приймання – передачі.

18. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління.

19. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління.

20. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління.

21. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за заявою громадянки Плахтієнко Я.А.

22. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за заявою громадянки Вербової А.О.

23. Про зняття з квартирного обліку за заявою Мотреску К.О.

24. Про дозвіл на риття траншеї та прокладання газопроводу до житлового будинку.

25. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за клопотанням відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

26. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки Попік Г.М.

27. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянина Вороного В.О.

28. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки Щербини О.В.

29. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки Железняк Т.Г.

30. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки Ляшенко В.М.

31. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянина Баклан А.В.

32. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянина Куценко Л.В.

33. Про об’єднання двох квартир багатоквартирного житлового будинку в одну квартиру за заявами громадян: Буриліної Ольги Микитівни та Буриліна Сергія Вікторовича.

34. - 42. Про встановлення піклувальника.

43. Про припинення піклування.

44. – 71. Про виділення одноразової матеріальної допомоги

72. Про погодження проведення масового заходу на території Бобринецької міської териториальної громади в період дії воєнного стану.

73. Про встановлення Новорічної ялинки.

Різне.