Початок Чемпіонату з футзалу

Дата: 21.11.2022 17:43

Фото без опису20 листопада 2022 року у місті Кропивницький розпочався перший тур Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу на підтримку ЗСУ.

Участь у Чемпіонаті приймає 32 команди: «Титан-УПО» (м.Кропивницький), ФК «Агротех-2» (с.Тишківка, Добровеличківський район), «OUTPLAY» (м.Кропивницький), ФК «Скіф» (м.Кропивницький), «Україна-Дудляр» (м.Кропивницький), «СКІФ» (с. Соколівське, Кропивницький район), ФК «РЕНО» (м.Кропивницький), «Одна родина» (м.Новомиргород, Новоукраїнський район), «Рятівник» (м.Кропивницький), «Огнеупор» (с.Катеринівка, Кропивницький район), «Кристал» (с. Володимирівка, Кропивницький район), АФК «Добровеличківка (смт. Добровеличківка, Новоукраїнський район), «Лідер» (м. Долинська, Кропивницький район), «Дніпро-Кіровоград» (м.Кропивницький), «Соколівська ТГ», (с. Соколівське, Кропивницький район), ФК «Клинці» (с. Клинці, Кропивницький район), «Енерго» (м.Кропивницький), ФК «Спектр» (м.Кропивницький), ФК «Агротех» (с.Тишківка, Добровеличківський район), «Тясмин» (с.Олександрівка, Кропивницький район), «А2» (м.Кропивницький), «Новатор» (м. Бобринець, Кропивницький район), ФК «Динамо» (с.Червоновершка, Кропивницький району), ФК «Відродження» (с. Аджамка, Кропивницький район), «Хлібодар»    (с. Суботці, Кропивницький район), «Січ» (м.Кропивницький), «Джокер» (м. Долинська, Кропивницький район), «Земельник» (м.Кропивницький), ФК «Новоукраїнка» (м. Новоукраїнка, Новоукраїнський район), ФК «Великосеверинська» (с. Великосеверинське, Кропивницький район), «А2-2» (м.Кропивницький), «Лотос» (смт. Компаніївка, Кропивницький район).

Команда «Новатор» зіграла з командою ФК Динамо (с.Червоновершка, Компаніївського району).

Гра закінчилася з нічийним рахунком 3:3.

Голи забили: Потьомка Віталій – 2, Піньковський Андрій – 1.

Бажаємо нашій команді успіхів у наступній грі!