З днем працівників гідрометеорологічної служби

Дата: 19.11.2022 09:00

Шановні гідрометеорологи!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників гідрометеорологічної служби!

Від своєчасного надання об’єктивної гідрометеорологічної інформації залежить ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях економіки. Ваша щоденна копітка робота дає змогу завчасно передбачити несприятливі природні явища та своєчасно інформувати про них органи влади і тим самим запобігти матеріальним збиткам, забезпечити стабільний розвиток громади та безпеку її жителів.

Ви – творці нашого настрою, бо за звичкою розпочинаємо новий день з перегляду прогнозу погоди. У літню спеку ми чекаємо від вас повідомлення про довгоочікуваний дощ, а взимку ‒ коли скінчаться люті морози та хурделиці.

У цей святковий день, бажаємо всім вам міцного здоров’я, удачі, добробуту, щастя, миру і добра, нових успіхів у нелегкій повсякденній праці. Нехай поруч із вами буде затишок та комфорт, а в родинах панує достаток і благополуччя.

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус