З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 16.11.2022 08:16

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Ваша професія – одна з тих, в які приходять за покликом небайдужого серця.

Саме ви формуєте громадську думку та відстоюєте інтереси людей, допомагаєте аналізувати проблеми і знаходити ефективні шляхи їх вирішення.

Завдяки достовірній, об’єктивній і якісно поданій інформації вибудовується діалог між владою і громадянами, формується громадянське суспільство, забезпечується прозорість діяльності органів державної влади.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

У день професійного свята прийміть найщиріші слова подяки за вашу сумлінну, наполегливу та нелегку працю, за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність у наданні інформації. Зичимо вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, натхнення, мирного неба та міцного здоров’я. Нехай Ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень, а професійні якості, знання й чесноти служать на благо розвитку нашої громади та України.
З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус