Вручили ключі від квартири особі з числа дітей-сиріт

Дата: 11.11.2022 14:22

Фото без опису8 листопада 2022 року за головування Бобринецького міського голови Леоніда Кравченка відбулося засіданні міської комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримки малих групових будинків та забезпечення житлом дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні комісії розглянуто питання про надання дозволу на перерахування коштів субвенції для придбання квартири особі з числа дітей- сиріт. За результатами засідання одноголосно прийнято рішення про надання дозволу на перерахування коштів із спеціального поточного рахунку особи з числа дітей-сиріт, як оплати за відповідним договором купівлі-продажу квартири.

Міським головою Леонідом Кравченком вручено ключі та документи на право власності трикімнатної квартири з усіма необхідними зручностями особі, із числа дітей-сиріт, яка перебувала на квартирному обліку Бобринецької міської ради.Фото без опису