Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану

Дата: 09.11.2022 15:43

Фото без опису9 листопада до Бобринецької громади завітала представник UNICEF, Анастасія  Волошина з програмою “Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT”(у партнерстві з дитячим фондом ООН Юнісеф)

Представник спілкувалася з молоддю громади по питанню створення, розвитку молодіжних центрів та ініціатив у Кіровоградській області, активізації участі молоді у житті громади.

Бобринецькою міською радою подана заявка для участі у даній програмі.

Завдяки реалізації програми натхнення молоді на зміну відбудеться створення 4 молодіжних центрів в області, проведення базових тренінгів за державною програмою “Молодіжний працівник”. Це особи, які на місцях будуть залучати молодь, передавати знання, спонукати до дій. Також це створення онлайн-платформи, де фахівці могли б надати кваліфіковану допомогу молоді. Основне завдання “Молодої енергії громад”, вивчивши молодіжний потенціал, зробити якнайбільше для того, щоб цей поштовх дав наступним поколінням залучитися в реальні справи”.