Поезія з присмаком кави

Дата: 04.11.2022 17:43

Фото без опису03 листопада 2022 року було проведено вечір-зустріч креативної молоді «Поезія з присмаком кави».Майже кожна людина у своєму житті пробувала писати вірші, це, так би мовити, певний перехідний етап у становленні особистості, адже саме поезією легше всього висловити свої почуття. Вірш - це завжди річ особиста та чуттєва. Але часом важко поділитися своїми творіннями в силу сором’язливості, невпевненості в собі, самокритичності. Тому на цьому вечорі молодь зібралися, щоб у тісному колі, по-домашньому поділитися своєю поезією. Це був своєрідний вечір для душі, бо словами можна лікувати душу.

Свої оригінальні вірші продекламували молоді поети - Олеся Репа, Ліза Кобилянська та Роман Бондаревський.

Всі присутні прониклися прочитаною поезією, проживали кожен її рядок.

Цей захід подарував молоді неймовірний запал та заряд натхнення. Сподіваємося, такі зустрічі стануть традиційними.