Вшанували пам'ять визволителів України

Дата: 28.10.2022 14:30

Фото без опису28 жовтня, з нагоди 78 річниці визволення України від фашистських загарбників, перший заступник міського голови Валентин Музика та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська вшанували пам'ять покладанням квітів до стели загиблим воїнам АТО, пам’ятнику митрофорному протоієрею отцю Юрію Онисько, пам’ятнику загиблим вчителям та учням міста, пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та пам’ятника Невідомому солдату.

Світла пам'ять загиблих героїв-визволителів, які віддали життя у боротьбі з фашистськими загарбниками та тих Героїв України, які полягли за Українську державність завжди буде жити в наших серцях.