Бобринецька міська територіальна громада

З Днем територіальної оборони!

Дата: 02.10.2022 10:08

Шановні воїни територіальної оборони!

Першої неділі жовтня відзначається День територіальної оборони. Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Територіальна оборона, як складова військової організації нашої держави, має вагоме значення у спротиві російській збройній агресії, охороні порядку та законності в тилу, забезпеченні повноцінного функціонування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, боротьбі з диверсійними групами.

Обороноздатність України більшою мірою залежить від організованості суспільства та громад, їх  здатності швидко мобілізуватися у складну для держави годину. З початком ворожого вторгнення воїни територіальної оборони показали справжній професіоналізм і довели, що територіальна оборона – це та сила, на яку можуть розраховувати мешканці кожної громади і уся країна. Ви стали невід’ємною частиною національного спротиву і мужньо захищаєте населені пункти від зазіхань ворога. Внесок бійців тероборони у захист країни важко переоцінити. Велика подяка вам за вашу мужність і патріотизм!

Бажаємо вірно і гордо стояти на сторожі спокою і блага країни, сміливо і легко відображати всі натиски противника та усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті.

Зичимо міцного здоров’я, родинного благополуччя, звершення усіх ваших сподівань та натхненної віри у перемогу!

Слава Україні!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус