З Днем працівника освіти!

Дата: 02.10.2022 10:04

Фото без описуШановні працівники та ветерани освітянської ниви міської громади!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти!

Це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїм життєвим і професійними перемогами. Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Професійні здобутки педагогів, якісна підготовка випускників шкіл, перемоги учнів та вихованців на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта міської громади постійно підвищує свої якісні показники. Велика вдячність і шана вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили знання вчителя – провідника вічних цінностей.

Щиро дякуємо вам за майстерність у щоденній роботі, самовідданість і незламність у нових воєнних реаліях.

З нагоди професійного свята бажаємо усім миру, міцного здоров’я, сімейного благополуччя та непохитної віри у перемогу, а вашим учням - високих здобутків.

Слава Україні!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус