З Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2022 10:00

Фото без описуШановні бібліотекарі Бобринецької територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Сьогодні бібліотеки нашої громади знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек - незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією. Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай Ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Бажаємо усім працівникам бібліотек мирного неба, щастя, здоров’я, оптимізму, нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай Ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус