Відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 27.09.2022 18:31

27 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченка.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про внесення змін до Інформаційної картки адміністративної послуги «Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо розподілу та об’єднання земельної ділянки», що надається через відділ «ЦНАП» Бобринецької міської ради «Центр дії».

2. Про поновлення дії пункту 4 та пункту 6 Програми по наданню одноразової матеріальної допомоги мешканцям(-кам) захисту  Бобринецької міської територіальної громади, які опинилися в складних  життєвих обставинах, соціальна підтримка учасників(-ць) антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників(-ць) АТО/ООС та вшанування пам’яті загиблих на 2020-2025 роки.

3. Про внесення змін до програми благоустрою населених пунктів Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

4. Про внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів Бобринецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

5. Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 23 грудня 2021 року № 1183 «Про бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2022 рік».

6. Про затвердження плану заходів щодо складання проєкту бюджету Бобринецької міської територіальної громади на 2023 рік.

7. Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник».

8. Про затвердження Порядку використання гуманітарної допомоги, що надійшла до Бобринецької міської ради чи до комунальних установ/підприємств Бобринецької міської ради.

9. Про погодження тарифів на платні послуги, що надаються КНП «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради.

10. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Бобринецької міської ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.

11. Про надання дозволу органу опіки та піклування Бобринецької міської ради.

12.  Про визначення способів спілкування з малолітньою дитиною.

13. Про встановлення піклувальника.

14. Про встановлення піклувальника.

15. Про встановлення піклувальника.

16. Про встановлення піклувальника.

17. Про встановлення піклувальника.

18. Про встановлення піклувальника.

19. Про встановлення піклувальника.

20. Про встановлення піклувальника.

21. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

22. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

23. Про затвердження акту приймання – передачі.

24. Про затвердження акту приймання – передачі.

25. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління.

26. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління.

27. Про затвердження акту приймання – передачі.

28. Про передачу матеріальних цінностей.

29. Про визначення Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області орендарем об’єкта комунальної власності за адресою: м.Бобринець, вул. Каштанова, 84.

30. Про визначення місця для складування будівельного     сміття      на     території паспортизованого міського сміттєзвалища.

31. Про    дозвіл    на    встановлення арт-об’єкту "Фотографія Уманського".

32. Про  дозвіл  на   встановлення арт-об’єкту "Сашка музикант".

33. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки Коновальчук В.Г.

34. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки Висікан Г.П.

35. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території міста Бобринець за клопотанням комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник».

36. Про дозвіл на видалення зелених насаджень  на території сіл: Садове, Великодрюкове, Коржеве за клопотанням старости Коржевського старостинського округу Бобринецької міської територіальної громади.

37. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території міста Бобринець за клопотанням Бобринецької спеціалізованої школи.

38. Про відмову у наданні дозволу на видалення  зелених насаджень на території міста Бобринець за заявою громадянки БОЙЧЕНКО Л.І.

39. Про виділення одноразової матеріальної допомоги  (за заявою   Петрової А.І.).

40. Про виділення одноразової матеріальної допомоги   (за  заявою  Орзи Н.В.).

41. Про виділення одноразової матеріальної допомоги   (за  заявою  Панової З.О).

42. Про виділення одноразової матеріальної допомоги   (за  заявою  Драгоєва І.В.).