Дитячо-юнацький фестиваль футболу 2022

Дата: 26.09.2022 16:08

Фото без опису25 вересня 2022 року в м. Кропивницький відбувся «Дитячо-юнацький фестиваль футболу 2022», у якому взяли участь вихованці КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

Наші вихованці зустрілися з командою ДЮФК «Северинка» (смт. Северинка, Кропивницький район) та здобули перемогу з рахунком 5:1. Голи забили Дятлов Андрій (3), Загрійчук Максим (1), Каранаєв Єгор (1) (тренує команду старший тренер-викладач Філіпенко Ігор Анатолійович).

Приємний подарунок нашим вихованцям зробила Аліна Дятлова (сім’я тимчасово переміщена з Донецької області), син якої зараз тренується в КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради. За підтримки Донецької Асоціації Футболу (в особі керівника громадської спілки «Асоціація футболу Донецької області» Зубарева Олега Геннадійовича) вона подарувала команді комплект футбольної форми та чотири футбольні м’ячі.

Дякуємо керівнику громадської спілки та Аліні за небайдужість та приємний подарунок нашим вихованцям!

Бажаємо їм успіхів у наступній грі!Фото без опису